Instruktorzy Driver Academy przejechali tysiące kilometrów na torach wyścigowych, jak również po drogach publicznych

Posted on Category:Bez kategorii

Instruktorzy Driver Academy, grupa profesjonalnych kierowców i szkoleniowców, przejechali już tysiące kilometrów, zarówno po torach wyścigowych, jak i po drogach publicznych. Driver Academy jest pierwszą na świecie szkołą jazdy, specjalizującą się w nauce jazdy bezpiecznie. Ich instruktorzy odwiedzili 103 miasta w 10 różnych krajach. Z wieloletnim doświadczeniem i najnowocześniejszym sprzętem wyścigowym mają na celu uczyć praktycznych umiejętności i utrwalać bezpieczne zasady kierowania dla kierowców o różnym poziomie doświadczenia. Instruktorzy dbają o rygorystyczne zachowanie zgodnie z zasadami drogowymi oraz wykorzystują swoje doświadczenie by zminimalizować ryzyko i podnieść poziom bezpieczeństwa na drogach. Każdy uczestnik może skorzystać ze specjalistycznego treningu pokazującego techniki uzyskiwania pełni kontroli nad samochodem w wielu niespodziewanych sytuacjach. Organizacja oferuje szeroki zakres szkoleń prowadzonych przez dobrze przeszkolonych instruktorów coraz w większej liczbie obiektów w Korei Południowej. Driver Academy dba o to, aby każdy kursant na zakończenie szkolenia był pewien swoich umiejętności i bycia odpowiedzialnym kierowcą.

W Driver Academy instruktorzy mają za zadanie nauczyć swoich uczniów i podzielić się z nimi swoją pasją do jazdy po torach wyścigowych. Od wielu lat prowadzą szkolenia dla nabycia i doskonalenia umiejętności, a trzeba przyznać, że robią to doskonale. Jak do tej pory ich uczniowie przejechali już tysiące kilometrów po całej Europie, na torach wyścigowych jak i w codziennych warunkach drogowych.

Uczestnicy szkoleń otrzymują wsparcie merytoryczne od instruktorów Driver Academy. Jazda samochodami marek Audi, Volkswagen, BMW lub Porsche to idealna okazja do sprawdzenia się i poprawienia swoich technik jazdy, a instruktorzy są w stanie wspierać uczniów w tym procesie. Co więcej, regularne sesje warsztatowe, dostosowane do potrzeb poszczególnych osób, zapewniają możliwość stawiania sobie coraz większych wyzwań oraz doskonalenia umiejętności.

Driver Academy to także doskonałe połączenie przygody i komfortu: uczestnicy mogą miło spędzić czas na torze Nürburgring i przejechać trasę po malowniczych alpejskich górach. Wycieczka ta stanowi również możliwość eksploracji kilku pięknych krajobrazów i odkrycia nowych miejsc. Oprócz tego, instruktorzy Driver Academy oferują wycieczki do znanych centrów sportowych jak Hockenheimring czy Slngetrack.

Driver Academy to marka ze sporą renomą na rynku motoryzacyjnym – jej instruktorzy przejeżdżają niestrudzenie tysiące kilometrów po torach wyścigowych oraz na publicznych drogach Europy, aby realizować swoje misje: nauczyć kierowców świadomego poruszania się po drodze oraz korzystania ze swojego auta tak myślnie jak to tylko możliwe.

Zespół instruktorów Driver Academy, złożony z doskonałych kierowców, zdobył już szacunek klientów i publiczności dzięki ich wysokim umiejętnościom i wiedzy wyścigowej. W ciągu ostatnich kilku lat instruktorzy przejechali tysiące kilometrów na torach wyścigowych, jak również po drogach publicznych.

Kursanci szkolenia mogą skorzystać z różnych poziomów szkoleń. Instruktorzy Driver Academy uczą podstaw techniki jazdy oraz bezpiecznego pokonywania zakrętów, przejeżdżając przez każdą trasę wraz z uczestnikami. Następnie dzielą się swoją wiedzą wyścigową, aby pomóc ochotnikom osiągnąć maksymalną prędkość i bezpiecznie jechać po różnych trasach. Driver Academy oferuje szeroki wachlarz technik, takich jak nauka hamowania, skrzyżowań i ruchu ulicznego.

Instruktoren Driver Academy dba o to, by klienci uczyli się jak należy i czuli się bezpiecznie poza torami. Maja zawsze na uwadze dobro klienta oraz bezpieczeństwo na drogach publicznych. Korzystanie z ich usług to świetna okazja do poprawy jazdy i nauki od profesjonalistów.