Nasi instruktorzy jazdy mają licencje Instruktorów Sportu Samochodowego, licencje rajdowe, wyścigowe i sędziowskie

Posted on Category:Bez kategorii

Wszyscy nasi instruktorzy mają wyjątkowo wysokie kwalifikacje jazdy samochodem. Potwierdzone zostały licencjami Instrukcyjnymi Sportów Samochodowych, Licencjami Rajdowymi i Wyścigowymi oraz Szkoleniowymi i Sędziowskimi. Oznacza to, że nasi instruktorzy to najwyższej jakości, doświadczeni kierowcy, którzy mają odpowiednie kwalifikacje, umiejętności i profesjonalne podejście do jazdy. Dzięki tym licencjom instruktorzy są w stanie szkolić nas we wszelkich rodzajach jazdy – od bezpiecznego jeżdżenia po mieście, aż po dynamiczne sporty samochodowe.

Instruktorzy posiadający Licencje Sportów Samochodowych mają niezbędne kwalifikacje, aby uczyć osoby: poczynając od podstaw jazdy samochodem, jak również udoskonalać techniki jazdenia według zaawansowanych technik driftingu czy też szybkościowego style’u. Licencje Rajdowe pozwalają instruktorom uczyć uczniów wszelkiego typu aspektów induktorystyki – od chemii drudu aż po awaryjne manewry oraz hamulce awaryjne. Licencja Wyścigowa daje instruktorom możliwość szkolenia na torach wyścigowych. Dodatkowo, licencja szkoleniowa i sędziowska gwarantują profesjonalizm i fachowe: prowadzenie sesji treningowej bądź tez wykonywanie funkcii arbitra’.

Polscy instruktorzy jazdy różnią się od pozostałych samochodowców. Świadczyć o tym mogą ich licencje, które umożliwiają im kierowanie Klientami w zakresie jazdy sportowej. Odpowiednie uprawnienia składają się z trzech głównych certyfikatów: Instruktor Sportu Samochodowego, licencji rajdowej i licencji wyścigowej.

Licencja Instruktor Sportu Samochodowego przyznana jest instruktorom, którzy są przygotowani do nauczania umiejętności niezbędnych do wykonywania manewrów wymaganych w zawodach wyścigowych. Licencja ta ma swoje ograniczenia, ponieważ instruktor może uczyć podopiecznych tylko na określonego typu torze oraz na określonych poziomach umiejętności. Nasi instruktorzy mają licencje umożliwiające im nauczanie Klientów jazdy na torze.

Licencja rajdowa przyznawana jest instruktorom jazdy terenowej, którym przysługuje prawo prowadzenia specjalnych pojazdów terenowych podczas rajdów. Licencja ta oznacza, że instruktor ma odpowiedni zakres wiedzy do prowadzenia auta po torach terenowych – zarówno na trudnym terenie, jak i na asfalcie. Wiemy, że nasi instruktorzy mają uprawnienia w zakresie rajdów terenowych i mogą potem przekazywać swoją wiedzę swoim uczniom.

Nasi instruktorzy posiadają też licencje wyścigowe, upoważniające ich do organizacji oraz prowadzenia samochodowych imprez sportowych na torach i garażach dla Klientów i fanów motoryzacji. Oznacza to, że mogą oni prowadzić treningi przechodzącym od szkolenia z automobilu obok popularnych torów w Polsce. Naszym instruktorom również przysługuje możliwość pos padania sędziowskiego podczas zawodów sportowych samochodowych, co tylko poprawia ich profesjonalizm w branży motoryzacyjnej.

Podsumowując, nasi instruktorzy jazdy maja pełen zakres certyfikatów potrzebnych do wykonywania tego zawodu. Siedmiu naszych instruktorów posiada oficjalne licencje: Instruktora Sportu Samochodowego, licencje rajdowe i licencje sędziowskie. Dzieki nim nasi kursanci maja mozliwoіc skorzystania z wykwalifikowanego i profesjonalnego szkolenia z dziedinie jazdy sportowej na aucie.

Na naszych profesjonalnych kursach jazdy samochodem, nasze instruktorzy są w pełni wykwalifikowani i odpowiednio przygotowani do prowadzenia kursów. Zdobyli oni szereg licencji potrzebnych, by osiągnąć profesjonalny poziom szkoleń.

Nasi instruktorzy mają licencje Instruktorów Sportu Samochodowego, licencje rajdowe, wyścigowe oraz licencje sędziowskie. Stale się doszkalają, by móc zapewnić naszym kursantom najwyższy poziom kształcenia.

Instruktorzy uczą swoją wiedzę i umiejętności wraz z codziennymi ćwiczeniami i symulacjami jazdy, dzięki czemu rodzice oraz kursanci mają pewność, że kurs będzie prowadzony na odpowiednim poziomie przez profesjonalistów po to, aby zaczerpnąć jak najwięcej wiedzy z tego całego procesu.

Ufamy sobie na tyle, by otwarcie podawać informacje o naszych instruktorach i potwierdzać ich specjalizacje i cechy dzięki licencjom. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować, że usługi którymi się zajmujemy są najlepsze w tej branży.